1PC Железо Кружни Млазницата дијаметар 9mm за дијаметар 33mm 1600W 1800W 2000W Топол Воздух Пушки -Y103
Ново

1PC Железо Кружни Млазницата дијаметар 9mm за дијаметар 33mm 1600W 1800W 2000W Топол Воздух Пушки -Y103

DEN 119.00
DEN 125.28

Во форма достапна за нарачката

100% сосема нов и висок квалитет на Боја : како што е прикажано на сл Спецификација : Одговара за : за Steinel 2310/1910/1810/2010/1610 Воздушни пиштоли за Бош 500-2 / 600-2 / 630 воздушни пиштоли за Metabo Воздушни пушки Посебни 9mm воздушен пиштол направен круг Цуи, врвот на домашниот правец на млазницата, дизајн и оригинални Steinel 9mm принцип, со странични отвори за испуштање мала количина на ветрот, за да се постигнат подобри резултати. Тоа не одговара на Рачни Топлина Пиштол чија адаптер Влезот дијаметар е 33mm. Количина : 1 Pc Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-2 CM се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме!
Пакетот вклучува :
1 PC Железо Кружни Млазницата

Главните својства

Примена:
Топол Воздух Пиштоли
Број На Модел На:
1A0481
Бренд Име:
OOTDTY

Избор на купувачот