Нови Зглоб часовници за жени Кварц Легура Часовник relogio feminino Дами Види Злато Сребро Розово злато боја
Ново

Нови Зглоб часовници за жени Кварц Легура Часовник relogio feminino Дами Види Злато Сребро Розово злато боја

DEN 204.00
DEN 291.84

Во форма достапна за нарачката


Движење : кварц Dial дијаметар : 3.6 cm Dial дебелина : 0.8 cm Рака должина : 22cm Рака ширина : 1.0 cm Материјал : алуминиумски

Главните својства

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Dial Дијаметар:
36mm
Бренд Име:
ZS ZHISHANG
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Случај Дебелина:
8мм
Пол:
Жените
Стил:
Fashion & Неврзан
Затворач Тип:
Хривнија Тока
Број На Модел На:
B048735
Бендот Ширина:
10мм
Бендот Материјал Тип:
Легура
Случај Материјал:
Легура
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Движење:
Кварц
Функција:
Никој
Бендот Должина:
22cm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло

Избор на купувачот