CITALL 3S4Z9J559AA 1S7G-9J559-ББ L301-18-741 Доза Цела Тркач Контрола Вентил Електромагнетниот за Форд Фокус Фузија Меркур Маринер
Ново

CITALL 3S4Z9J559AA 1S7G-9J559-ББ L301-18-741 Доза Цела Тркач Контрола Вентил Електромагнетниот за Форд Фокус Фузија Меркур Маринер

DEN 556.32

Во форма достапна за нарачката

Доза Цела Тркач Контрола Вентил Електромагнетниот Одговара за Форд Фокус Избега Фузија Меркур 3 S4 Z9 J559 AA " Спецификација на Производот Состојба : 100% нови Боја : Црно-Сребрен Материјал : пластични & метал Број на Порти : 2 игла Производителот Дел Број : 3 S4 Z9 J559 AA,3 S4 Z-9 J559-АА Осветленост Дел Број : 1 S7 G-9 J559 BB, 1 S7 G9 J559 BB, 1 S7 Z-9 J559-BA, 1 S7 Z9 J559 BA Друг Дел Број : L301-18-741, L30118741, L801-18-741, L80118741 Објект се вклучени : 1 x Доза Цела Тркач Контрола Вентил Компатибилен Со :
Одговара за Ford Избега 2.3 L 2005-2008 година
Одговара за Ford Focus 2.0 L, 2.3 L 2004-2011
Одговара за Ford Fusion 2.3 L 2006-2009
Одговара за Жива Маринер 2.3 L 2005-2008 година
Одговара за Жива Милан 2.3 L 2006-2009
Ова Е Резервни Замена На Објектот, Но Не И Вистински.
Answer : ___________________________ Note : Сите димензии се мери со рака, може да бидат мали отстапувања. "Опис На Производот
Функција :
1) Според фабричките спецификации.
2) Совршен натпревар за оригиналниот автомобил.
3) Лесен за инсталација.
4) Стабилни карактеристики, висока сигурност. "Фото Шоу

Главните својства

Бренд Име:
CITALL
Број На Модел На:
3S4Z9J559AA,3S4Z-9J559-АА,1S7Z9J559BA
Материјал:
Пластични & Метал
Бродови Од:
Кина
Производителот Дел Број:
3S4Z9J559AA,3S4Z-9J559-АА,1S7Z9J559BA
Осветленост Дел Број:
1S7G-9J559 BB, 1S7G9J559BB, 1S7Z-9J559-БА
Другиот Дел Број:
L301-18-741, L30118741, L801-18-741, L80118741
одговара 1:
за Ford Избега 2.3 L 2005 2006 2007 2008
Се вклопат 2:
за Ford Focus 2.0 L 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011
Одговара 3:
за Форд Фокус 2.3 L 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011
Одговара 4:
за Ford Fusion 2.3 L 2006 2007 2008 2009
Одговара 5:
за Живата Маринер 2.3 L 2005 2006 2007 2008
Одговара 6:
за Живата Милан 2.3 L 2006 2007 2008 2009
Број На Порти:
2 Pin

Избор на купувачот