Универзална Турбо GT3076-2 Компресор AR 0.70 Турбина AR 0.86 ;5-Завртки; T25 страната Внатрешни Wastegate Весник имајќи Турбополнач
Ново

Универзална Турбо GT3076-2 Компресор AR 0.70 Турбина AR 0.86 ;5-Завртки; T25 страната Внатрешни Wastegate Весник имајќи Турбополнач

DEN 10920.00
DEN 11999.52

Во форма достапна за нарачката

Гаранција Политика Гарантниот период : 12 месеци од денот на приемот. Задоволството на клиентите е нашиот прв на работа гол. Повратни информации, Ние се стремиме за 5 ѕвезди на услуги ПРОДАВНИЦА , Доколку сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете позитивни повратни информации за нас.

Главните својства

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Универзална Турбо GT3076-2 Компресор AR 0.70 Турбина AR 0.86 5 Гром T25
DIY Материјали:
Металугрија
Објектот:
GT3076 GT3076-2 Весник имајќи Турбо Турбополнач
имајќи тип:
влажни плови имајќи / Journal имајќи
Ладење тип:
вода за ладење и Масло за Ладење
турбина домување:
Компресор AR 0.70 Турбина AR 0.86
прирабница:
5-Завртки ; Journal имајќи T25 прирабница
тркала:
Компресор тркала
Гаранција време:
12 месеци со actuator со дихтунзи
Модел:
Универзална Турбо GT3076-2 Компресор AR 0.70 Турбина AR 0.86 5 Гром T25

Избор на купувачот