За Nissan X-Trail Непријателските 2014 2015 Надворешноста ABS Хром Задните Foglight Покрие Скратува Опашка Светла за Магла Светилка Рамка Автомобил Додатоци 2 парчиња
Ново

За Nissan X-Trail Непријателските 2014 2015 Надворешноста ABS Хром Задните Foglight Покрие Скратува Опашка Светла за Магла Светилка

DEN 912.00
DEN 1139.52

Во форма достапна за нарачката

Опис на: 1 : Item Fitment: За Nissan X-TRAIL Непријателските 2014 2015 2 : Место на Потекло : Guangdong, Кина (Копно) 3 :Состојба : 100% Сосема нов 4:Материјал : Висок Квалитет ABS Хром , Не се евтини еден!!
5:Iclude : Сет од 2 парчиња
6 : Добар квалитет и се извезува во целиот свет.Направен во една ISO9001 Фабрика,добар квалитет и се извезува во целиот свет 6 : Лесно installtion,3 M автомобилската селотејп е прикачен
Напомена :
Сите наши производи не се погодни за автомобил, кој е варијанта верзија. Ако вашиот автомобил е варијанта верзија , ве молиме контактирајте со продавачот пред да го купат она што ние го испрати е исто како слика покажува, ве молиме потврдете го со фотографирање пред да конкурираат на објектот
. Инсталација метод : Step1 : ве молиме чистење на место со 50% алкохол за да бидете сигурни дека нема прашина.
Step2 : отстрани 3m лепак во грбот;
Step3 : топлина на 3m лепак со топол воздух пиштол;(совет за ставање на со обезбедени 3m лента е да се загрее на рачките и ги опфаќа ова го прави на лепак на лента повеќе леплива и тие ќе останат за секогаш!)
Чекор 4 : инсталирање на производи во право место ,Не на перење на вашиот автомобил во 48hours.

Главните својства

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Висина:
3cm
Бренд Име:
MONTFORD
Објектот Дијаметар:
2cm
Објектот Тежина:
0.4kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
15cm
Модел Година:
2014 година 2015 година
Објектот Должина:
70cm
Автомобил модел:
За Nissan X-Trail Непријателските
Име На Модел:
1216
Специјални Функции:
декорација и заштита
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Избор на купувачот