Вистински Raccoon Крзно Шамија Жени Природни Raccoon Крзно Јака Зима И Топло, Марами
Ново

Вистински Raccoon Крзно Шамија Жени Природни Raccoon Крзно Јака Зима И Топло, Марами

DEN 1126.00
DEN 2207.04

Во форма достапна за нарачката


Крпа 50cm должина, косата ширина за 14cm

Главните својства

Тип На Објект:
Марами
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Крзно,Вистинска Кожа
Пол:
Жените
Бренд Име:
JKP
Стил:
Моден
Број На Модел На:
DE54
Марами Должина:
Марами Тип:
Шамија
Одделот За Името:
Возрасни

Избор на купувачот