SCD160 Рамка Метал Cutting Умира За Scrapbooking Stencils DIY Албум Картички Декорација Втиснување Папка Умре Машина Образец Мувла
Ново

SCD160 Рамка Метал Cutting Умира За Scrapbooking Stencils DIY Албум Картички Декорација Втиснување Папка Умре Машина Образец

DEN 67.00
DEN 96.00

Во форма достапна за нарачката

ПРОМОЦИЈА
ar Висок Квалитет на Јаглерод Метал Челик Гравирање Сечење Умира За Scrapbooking Занает Хартија Картички Албум Прави Шаблон Висок Квалитет на Обработка Технологија, Нормално Материјал Не Се Споредливи Материјал : Јаглерод Метал Челик Материјал : Со Употреба НА Крос-Машина за сечење, Повеќето Од Крст-машина за сечење Може да Се Користи За Тоа Големина : 2.5*7.4 cm


Главните својства

Број На Модел На:
SCD160

Избор на купувачот