Африкански guipure чипка ткаенина 5 метри/многу стандард вода растворлив чипка за фустан материјал со висок квалитет Африкански кабелот чипка JYS09
Ново

Африкански guipure чипка ткаенина 5 метри/многу стандард вода растворлив чипка за фустан материјал со висок квалитет Африкански

DEN 3276.00
DEN 4368.00

Во форма достапна за нарачката


Африкански guipure чипка ткаенина 5 метри/многу стандард вода растворлив чипка за фустан материјал со висок квалитет Африкански кабелот чипка JYS09
1.Позадина : памук и полиестер
2.Ширина : 51"~52" ширина
3.Пакување : 5y или 15 y пакување
4.Време на испорака : 3~5 работни дена од DHL, EMS, UPS-от
5.Минимална цел : 150 метри на секоја боја.
6.Плаќање : Запад union, Money gram, T/T
Ние снабдување со висок квалитет на Африканската laces, француски laces, vevelt laces, швајцарската voile laces, handcut voile laces, organza laces и др. Голема количина на свежа акции се снабдува секој месец да се исполнат и на веледрогеријата и мало цел барања. Можеме да го прифатиме за да се направи прилагодено дизајн.
Производи покаже :
Убавината покаже :
Плаќање :
Т/T,Wester Union,Money Gram, Paypal се исто така прифатливо.
Ќе треба да завршите вашето плаќање во рок од 3 дена откако ќе конкурираат на објектот,предизвика акции менуваат брзо.
Ние имаме многу дизајни за вашиот референца, pls слободно контактирајте со нас за повеќе дизајни.Ние ќе се вратам на вас во рамките на 24hours.
Повеќето од нашите клиенти зборуваат многу за нашите производи и да имаме доверба во квалитетот на нашите производи. Ако за жал ќе се најдат предмети да се купи незадоволни, ве молиме обидете се да не контактирате во прв пат, и ние ве уверам дека ние ќе се најде најдобар начин да се направи тоа за вас.
Превозот :
Превозот е потполно бесплатно .
Ние ќе процесот на нарачка во рок од 2-3 дена после потврда на плаќањето, обично ќе мора во рок од 7-15 работни дена, што зависи од вашата дестинација,ќе ви обезбеди следење на информации,обично можете да ги проверите информациите за 2 дена откако ќе ви испратиме следење на број.
Продажба-по Услуга :
Ние нудиме инстант 3 дена политика на враќање,ако стока имаат било каква штета,ве молиме ни e-mail на слики,ќе испрати нов сет веднаш штом ќе може да.Ако стоката не е задоволен,да ја прифатиме наплата или да го промените,но стоката треба да се чува во оригиналното пакување не се користи,превозот и ракувањето цена да не се враќа.
Повеќе производи pls ја посетите веб страната :

Главните својства

Тип На Производ:
Чипка
Функција:
Еластична,Еко-Пријателски
Декорација:
Чипка
Материјал:
Полиестер / Памук
Техника:
Извезена
Ширина:
51/52
Број На Модел На:
JYS09
Ткаенина Тип:
Voile
Материјал:
Полиестер
Ткаенина Тип:
вез чипка
Употреба:
крпа, униформа, партија, свадба, се облекуваат
Пакет:
5 метри по торба
Трговија на големо MOQ:
150 метри
испорака:
DHL, UPS-ОТ, FEDEX
време на испорака:
3-5 дена
начин на плаќање:
западниот, пари грам, банката transf
Дизајн број:
JYS09

Избор на купувачот