Автомобил силикони воланот покритие за Fiat 500 600 500l 500x дијагностички punto stilo
Ново

Автомобил силикони воланот покритие за Fiat 500 600 500l 500x дијагностички punto stilo

DEN 334.00
DEN 393.12

Во форма достапна за нарачката

Состојба : 100% сосема нова Боја : црна, црвена, сина, сива Материјал : Висок квалитет на храна одделение силиконски Поддршка : 14.1" (36 CM) да 15.7" (40 CM) Точка се вклучени : воланот покрие школка x 1 Компатибилен : Одговара за секое возило чија управувач дијаметар е меѓу 14.1" и 15.7" Функција : 1) Skidproof со мешавина од обична, Пневматик шема и точки дизајн 2) Пропадна resistence и масажа на дланката за ублажување на диск замор 3) Нема нарушување, Не исчезнат и Нема проблем под екстремни температури 4) Лесен за инсталација и супер еластичен да одговара до 15.7" (40 CM) воланот 5) Лесен за чистење со вода, Одлични еколошки адаптибилност ве Молиме имајте во предвид : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Главните својства

Тип На Објект:
Управниот Тркала & Воланот Центри
Објектот Тежина:
150g
Бренд Име:
JINGHANG
Материјал Тип:
Силика Гел
Име На Модел:
FXPT037

Избор на купувачот