Fiblink 4-Парче Лесни Преносни Графит Мува Риболовен Стап Со 30-тон Јаглерод Влакна Ќорци
Ново

Fiblink 4-Парче Лесни Преносни Графит Мува Риболовен Стап Со 30-тон Јаглерод Влакна Ќорци

DEN 1404.00
DEN 2159.52

Во форма достапна за нарачката

Мала тежина со огромна целокупната сила, иако и силна солидна карбонски влакна изградба На мулти-цел кука носителот, ефективна кука чувар Enhanced алуминиум ролна седиште; Зголемена чувствителност на графит 1 Водич со нерѓосувачки челик рамка и керамички insert (внеси) и 6+1 нерѓосувачки Ултра-премиум-одделение плута контрола; 4-парче лесен дизајн е удобен за носење
Fiblink 4-Парче Летаат Род Графит Мува Риболовен Стап Преносни Риболов Прачка
5/6 Wt Летаат Род
Должина : 8'6"
Парчиња : 4
Упатства : 1 Упатство Плус 6+1 Змија Водичи
Линија Тежина : 5/6 Wt
Род Боја : Кафена
Род Материјал : Јаглероден
Рачка Материјал : Мека Корк
7/8 Wt Летаат Род
Должина : 9'
Парчиња : 4
Упатства : 1 Упатство Плус 6+1 Змија Водичи
Линија Тежина : 7/8 Wt
Род Боја : Кафена
Род Материјал : Јаглероден
Рачка Материјал : Мека Корк
Клучни Карактеристики :
1.4-Парче дизајниран патување род е лесно да се стави заедно и да е пренослив и добро за backpacking патување
2.Мала тежина со огромна целокупната сила; Иако и силна солидна карбонски влакна изградба
3.Enhanced алуминиум ролна седиште, ултра-премиум-одделение мека плута материјал на кој се справи со
4.Издржливи, посилни и лесен водич со нерѓосувачки челик рамка и керамички вметнете плус отпорни на корозија од не ' рѓосувачки челик змија водичи
5.Зголемена чувствителност на графит; Моќен, мултифункционални и флексибилни
Пакетот Вклучува :
1*Риболов Прачка
1*Прачка Заштита Торба

Главните својства

категорија:
Мува Риболовен Стап
Позиција:
Резервоар Езерцето,Река,Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Крак
Број На Модел На:
RO21
Тврдост:
Мека
Топ Дијаметар:
1.1 mm
Бренд Име:
fiblink
Материјал:
јаглерод

Избор на купувачот