Благодатта Јуни 2 Изберете Боја Гроздобер Сребро Позлатен Клип Обетки Без Пирсинг за Жените Партија Шарм Нема Дупка на Увото Клип Топла Продажба
Ново

Благодатта Јуни 2 Изберете Боја Гроздобер Сребро Позлатен Клип Обетки Без Пирсинг за Жените Партија Шарм Нема Дупка на Увото

DEN 133.00
DEN 170.88

Во форма достапна за нарачката


100% нов бренд фабрика директни трговија на големо клип обетки нема прободен топла продажба и висок квалитет
Материјал : цинк легура+смола +кристал
Одговара за Свадба, забава, Клуб,Церемонија и оваа убава антички сребрен позлатен, смола кристал клип обетки е украсен со пенливи rhinestones и совршен за денот на свадбата принцеза!
Големина : approx1.65*0.78 инчи/4.2*2cm
Тежина : 16g/0.56 оз
пакет се вклучени : 1pair*клип обетки
Нема алергија,Ниту избледи,отпорни против ,лесно да се заштитат ,со висок квалитет метал тип

Главните својства

Earring Тип:
Клипот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
XHEJ90
Бренд Име:
БЛАГОДАТТА ЈУНИ
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Накит:
клипот на обетки за жени
Occassion:
Свадба додатоци ,партија ,дневна,подароци ,жените фустани
Камен:
Луксузна Кристал
Стил:
клипот на обетки нема прободен
Пакување:
OPP вреќа
Фабриката driect трговија на големо:
Yes
Е personlized :
Yes

Избор на купувачот