TOSEEK 3K Сјајни јаглерод влакна handlebar MTB столб рамен handlebar 31.8*580/600/620/640/660/680/700/720mm
Ново

TOSEEK 3K Сјајни јаглерод влакна handlebar MTB столб рамен handlebar 31.8*580/600/620/640/660/680/700/720mm

DEN 950.00
DEN 1055.52

Во форма достапна за нарачката

ОПИС & МАТЕРИЈАЛИ Јаглерод Влакна композитни изградбата на Армирано-кочница лост зони 3k Јаглерод Ткаат Материјал : T700 Целосна Карбонски Влакна Матични менгеме : 31.8 mm пораст : за 30мм (центар до центар) Големината на Станот handlebar : 580/600/620/640/660/680 / 700 мм Големина на Стој Handlebar : 600/620/640/660/680/700 / 720mm Боја : Црна Велосипед Тип : Планински Велосипед 1 година гаранција за квалитет Помина Европа Sandards и ЈАПОНИЈА JIS Стандарди. Пакување вклучуваат : 1 PC Станот / Стој handlebar

Главните својства

боја:
станот 600mm, рамни 620mm, рамни 640mm, рамни 660mm, рамни 680mm, рамни 700 мм, се зголеми 600mm, пораст 620mm, пораст 640mm, пораст 660mm, пораст 680mm, пораст 700 мм, се зголеми 720mm
Тип:
Хоризонтална Handlebar/Еден облик на Handlebar
Компоненти:
Handlebar
Бренд Име:
wacako
менгеме дијаметар:
31.1 - 32.5 mm
Ширина:
601 - 700mm
is_customized:
Yes
Употреба:
Планински Велосипеди
Материјал:
Јаглерод Влакна
Број На Модел На:
стој рамен

Избор на купувачот