Нерѓосувачки Челик магнетни magnetite Затворач 2017 нова мода девојка Овална oril боја 18x10mm Дупка:Прибл 6mm 50PCs/Многу
Ново

Нерѓосувачки Челик магнетни magnetite Затворач 2017 нова мода девојка Овална oril боја 18x10mm Дупка:Прибл 6mm 50PCs/Многу

DEN 2015.52

Во форма достапна за нарачката


Нерѓосувачки Челик Магнетски Затворач,2014 нова мода девојка, Овална, oril боја, 18x10mm, Дупка : Прибл 6mm, 50 PCs/Многу, кои се Продаваат од Страна на Многу
NO : 140328094709
Тежина : 318gram
Големина на : 18.00 X10.00 X0.00 mm
Нашата Работна Средина :

Главните својства

Големина:
18x10mm Hole 6mm, 8mm 18 5x12mm
Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Тежина:
318g
Објектот Ширина:
1cm
Број На Модел На:
140328094709
Накит Наоди Тип:
Прстен Settings
Бренд Име:
YYW
Објектот Должина:
1.8cm
140328094709:
133560
Тип На Објект:
нерѓосувачки челик магнетски затворач
дупка:
6 MM
Обликот:
овална
Тежина:
318 G
боја:
оригиналната боја
Материјал:
Челик

Избор на купувачот