UGEE M708 10x6 инчен Таблет Дигитални Креативен дизајн за цртање Таблета Потпис цртање Подлога за пишување сликарство дизајнер assistanter
Ново

UGEE M708 10x6 инчен Таблет Дигитални Креативен дизајн за цртање Таблета Потпис цртање Подлога за пишување сликарство дизајнер

DEN 2676.00
DEN 3264.00

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Тип:
Дигитални Таблети
Пакет:
Yes
Резолуција на односот на:
5080lpi
Таблета должина:
358mm
Притисок Нивоа:
2048
Интерфејс Тип:
USB
Бренд Име:
UGEE
Материјал:
PC
Тип:
Графички Таблети
Таблета Ширина:
210mm
Големина на екранот(дијагонала):
12
резолуцијата на екранот:
3840 x 2160
Број На Модел На:
ugee m708
Цртање област:
254mm X 152mm (10 X 6 инчи)
Прочитајте резолуција:
5080 LPI
Прочитајте брзина:
230 точка/s
Притисок пенкало модел:
Интелигентни притисок пен
Притисок:
2048-ниво
Сетилните Висина:
10мм
Уреди со покажувач на точноста:
0.01#
Тежина:
680g

Избор на купувачот