Лета Змеј Wam Зима Мали домашно Милениче Мачка Куче ноќта на Вештерките Носии Милениче Костим облека 3 Боја 5 Големина на Големо и Мало
Ново

Лета Змеј Wam Зима Мали домашно Милениче Мачка Куче ноќта на Вештерките Носии Милениче Костим облека 3 Боја 5 Големина на Големо

DEN 673.00
DEN 1036.32

Во форма достапна за нарачката


ANSWER : ___________________________ NOTE : ТРГОВИЈА НА ГОЛЕМО/DROPSHIP СЕ И ДОБРЕДОЈДЕНИ.
Добредојдовте на Нашиот Магазин
Ве молиме бидете сигурни да се Измери вашето куче за точни големината пред купување за да се обезбеди совршено се вклопуваат. Добредојдовте на Нашиот Магазин
Ве молиме бидете сигурни да се Измери вашето куче за точни големината пред купување за да се обезбеди совршено се вклопуваат. Внимание : Крило боја ќе се испрати по случаен избор,ве молиме да обрнете внимание пред исплата,ви благодариме
**** Ве молиме не го продавница со етикета големина ****
** Нашите производи се обезбедени од различни добавувачи и нивните големината скали се разликуваат **
** Ве молиме мерка вашето куче и да добијат соодветна големина пред наддавање или местото со цел **
Важна Големината Забелешка : следните мерења се димензиите на вистински производ, а не на домашно милениче тие се вклопуваат.
По мерење на вашето домашно милениче,бидете сигурни дека сите мерења се вклопуваат во рамките на следниве димензии (со малку простор за резервни во градите).
* Вистинските Мерење : Објект се мери кога е поставен рамно на табелата и тоа е максимална големина за оваа облека
1 Chest32cm Back17cm Neck26cm
2 Chest41cm Back23 Neck30cm
3 Chest46cm Back29 Вратот 36cm
4 Chest56cm Back33 Вратот 43cm
5 Chest65cm Back39 Вратот 47cm
Внимание : Крило боја ќе се испрати по случаен избор,ве молиме да обрнете внимание befo повторно плаќање,ви благодариме

Главните својства

Големина:
1 Chest32cm Back17, 2 Chest41cm Back23, 3 Chest46cm Back29, 4 Chest56cm Back32, 5 Chest65cm Back39
Тип:
Кучиња
Материјал:
Руно
Шема:
Животните
Сезоната:
Есен/Зима
Бренд Име:
Petalk

Избор на купувачот