42cm Силикони Раѓа Бебе Кукли на NPK Кукла Бренд Во Врвен Квалитет Џемпер Убава Симулација Раѓа Кукли Бебиња за Подарок
Ново

42cm Силикони Раѓа Бебе Кукли на NPK Кукла Бренд Во Врвен Квалитет Џемпер Убава Симулација Раѓа Кукли Бебиња за Подарок

DEN 2553.00
DEN 2687.52

Во форма достапна за нарачката

42cm Силикони Раѓа Бебе Кукли на NPK Кукла Бренд Во Врвен Квалитет Џемпер Убава Симулација Раѓа Кукли Бебиња за Подарок
Димензии : За 55cm
Структура : кукла екстремитети може да бидат активни, тоа може да седи или лежи; не стои, не може да се зборува .
Материјал : телото е памук тело, многу меко, многу удобно, 3/4 рацете и нозете дел се силиконски материјали, меки силиконски.
Примена : деца роденденски подарок, децата играат играчки, Божиќ подарок за вашите бебиња или вашиот љубовници, а исто така и собирање на колекција од љубовници
Пакет содржи : 1 x кукла со облека, pacifier, шише

Главните својства

боја:
сини очи, кафени очи
Бренд Име:
NPK
Материјал:
Винил
Тип:
Моден Кукла,Етничка Кукли,Бебе Кукли,Полнети Кукли
Возраст Опсег:
13-24 Месеци
Тема:
Филм & TV
Број На Модел На:
A-1171
Форма:
1/4
Карактеристики:
Цртан филм,DIY Играчка,Образовни,Модел,Мека,Полнети & Кадифен
Пол:
Унисекс
Батеријата:
Никој
Димензии:
42cm
Предупредување:
Никој
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Mfg Серија Број:
Начин на живот
BJD/SD Атрибут:
Кукла
Тип На Објект:
Кукли

Избор на купувачот