Едно Парче Аниме Perona Cosplay Чевли Чизми Сопствени Направени Браун
Ново

Едно Парче Аниме Perona Cosplay Чевли Чизми Сопствени Направени Браун

DEN 2688.00

Во форма достапна за нарачката


Едно Парче Аниме Perona Cosplay Чевли Чизми Сопствени Направени
Ткаенини : СТП Кожа
Ве молиме да Напомена : Чевли Големина Опции се Кина Стандард, ве Молиме погледнете го следново Чевли Големина на Табелата за да го најдете вашиот одговара на Големината.
Ако не можете да најдете една големина одговара, можете да изберете Сопствени Направени Услуга, ве Молиме Оставете ни една порака за вашиот следниве мерења :
1.Пол
2.подигнете висина
3.нозете должина
4.нозете ширина
5.на widthest обемот на теле
Како да се Измери себе
Чевли Одлуки време е околу 5-7 дена, Што време е за 7-12 дена во текот на зафатен време. Ако ви треба предмети во брзање или ќе имаат рок, ве молиме контактирајте со нас пред ставање на една цел.

Главните својства

боја:
Машки, Женски
Чевли Големина:
34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44
Пол:
Унисекс
Извор:
едно парче
Извор Тип:
Аниме
Посебни Употреба:
Носии
Знаци:
Perona

Избор на купувачот