14cm Frieza Dragon Ball Z Напа Акција Фигура ПВЦ Собирање на фигури играчки за божиќ подарок brinquedos Колекционерски
Ново

14cm Frieza Dragon Ball Z Напа Акција Фигура ПВЦ Собирање на фигури играчки за божиќ подарок brinquedos Колекционерски

DEN 788.00
DEN 1093.92

Во форма достапна за нарачката


Производ Материјал : Високо квалитетни ПВЦ
Производ максимална : 14cm
Совет Забелешка : Големината на Табелата За повикување само поради различни мерни методи, таму
1-2cm Отстапување / 1 INCH=2.54 СМ
С Е П
Како да се цел
Како да се плати
http : //help.aliexpress.com/pay_order.html
Достапните методи за плаќање
http : //help.aliexpress.com/categories_Payment.html

Главните својства

Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години,8-11 Години,> 8 години,12-15 Години,5-7 Години,> 6 години,> 14 Години,Grownups
Бренд Име:
LHLXFLYHIGH
Тип На Објект:
Модел
Со Анимација Извор:
Јапонија
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Верзија Тип:
Првото Издание
Mfg Серија Број:
Модел
Далечинска Контрола:
No
Завршување Степен:
Готови Производи
Број На Модел На:
ToyO000511DBS
Димензии:
14cm
Материјал:
ПВЦ
Предупредување:
не е за деца под 3 години
Тема:
Филм & TV
Кукли Тип:
Модел
Стоковните Атрибут:
Периферни уреди
Големина:
14cm

Избор на купувачот