Лето Мода Жените Елегантен Чипка Блуза Femme Chiffon Кошули, Блузи Кратко Sleeve Blusas Feminina Шупливи Надвор Блузи S-XXL
Ново

Лето Мода Жените Елегантен Чипка Блуза Femme Chiffon Кошули, Блузи Кратко Sleeve Blusas Feminina Шупливи Надвор Блузи S-XXL

DEN 241.92

Во форма достапна за нарачката

Дали постои следење на Број за мојот објект?
Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен. Можете да ја прогласи пониска вредност?
Да, обично ние'll прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери).
За Повратни Информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет 5 ЅВЕЗДИ, и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Позитивни Повратни информации е многу важна за нас.Плус Големина S-XXL Блуза 2016 Година Нови Модни Жените 's Чипка Блузи Кошули на Кратки Ракави Секси Блузи Состојба : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : 90% Полиестер +10% Spandex Боја : Бела, Црна Ракав : Краток Ракав Големина : Азија S M L XL XXL Стил : Чипка Капчиња Флорални Лабава Секојдневен Блузи Блуза Повод : Лето, Есен , Секојдневен, Партија Ознаки/Нема. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрален или негативен фидбек.
Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја. Пакет содржи : 1 x Жените Блуза
Испорака :
Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
1.8" Големина се референтни само. Земавме овие фотографии од самите себе. Биста Половината Рамо Должина на Ракав S 86cm/33.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти. Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас.Врз основа на досегашното искуство.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Која големина може да се вклопи во мене?
Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Таму ќе биде 1-3cm разлика поради прирачник за мерење.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат.купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, какви 's цената на големо?
Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Е производ исто како и фотографии?
Да, сите фотографии се реални. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни кажете вашата висина и тежина, биста, половината, колковите големина ).

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
Liva девојка
Стил:
Повик
Број На Модел На:
blusas femininas e camisas
Декорација:
Чипка
Материјал:
Spandex,Полиестер
Ткаенина Тип:
Chiffon
Sleeve Должина(cm):
Краток
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни

Избор на купувачот