3M+силика гел Мотоцикл Резервоарот Подлога Заштитник Налепница Decal Гас Коленото Контрола на Резервоар за Влечење Подлога За Јамаха МТ-09 MT09 2014 година 2015 година
Ново

3M+силика гел Мотоцикл Резервоарот Подлога Заштитник Налепница Decal Гас Коленото Контрола на Резервоар за Влечење Подлога За

DEN 1104.00
DEN 1199.52

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

боја:
Црвена, Црна, Бела, Сина, Зелена, Гери, Жолта
Тип На Објект:
Decals & Налепници
Објектот Висина:
0.1inch
Материјал Тип:
силика гел+3M
Бренд Име:
RiderJacky
Објектот Тежина:
0.22kg
Објектот Должина:
23cm
Специјални Функции:
Мотоцикл Резервоарот Подлога Заштитник Налепница
Објектот Ширина:
17inch

Избор на купувачот