Со Рамка За Huawei Искачи Колега 7 LCD Дисплеј на Допир Digitizer Собранието Поправка Делови Бесплатен Превозот
Ново

Со Рамка За Huawei Искачи Колега 7 LCD Дисплеј на Допир Digitizer Собранието Поправка Делови Бесплатен Превозот

DEN 2618.88

Во форма достапна за нарачката

Sparkleet производи еден по друг ажурирање. Предмети ќе биде 100% се проверуваат од страна на нашите професионални инспектор пред превозот Пакет ќе биде цврста и ќе се провери внимателно пред да испрати Повеќето од предметите се подредени ќе се испрати во рамките на следните 24 -48 часа по уплатата се потврди. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Ако било каква штета на pacakge pls не ја прифати pacakge и повратни информации до нас.
Ви благодарам многу за вашата доверба, се надевам ќе уживате во вашата шопинг време~
Со Рамка За Huawei Искачи Колега 7 LCD Дисплеј на Допир Digitizer Собранието Поправка Делови Бесплатен Превозот
Купување & Инсталација Белешки
Инсталација на LCD Екранот и Digitizer Собранието со Пред Домување треба да биде направено од страна на квалификувано лице .
Touchworld е воден од Шенжен Witpart Тргување Компанија, која е една од водечките веледрогерија, за сите на мобилен телефон резервни делови во Кина, Шенжен. EMS нормално ти стигне во 10-15 дена.
ЗАБЕЛЕШКА : За Декларираната Вредност за царината, Ние може да се направи во согласност со клиенти барања,но ние НЕ сме одговорни за било каква царинска прашање во земјата на дестинација бидејќи на Ред Декларираната Вредност. Ве молиме не го отвори спорот, тоа е повреда. И ние имаме услугата повеќе од 100 странство веледрогерија и поправка продавници. ПОТОА можете да ги инсталирате на вашиот телефон. Ако имате било какви прашања или не се задоволни со нашите производи, Контактирајте со нас во рок од 3 дена по сте го добиле на производи,Или ќе се третира дека производите добиени во добра состојба и да се работи добро како што е опишано. Сите стоки испративме имаат нашите приватни печат на задната страна, ве молиме понуда сликата откако постои било каков проблем, дека ќе биде подобро да се видеото да се покаже проблем во detailas. Тоа обично трае околу 3 до 7 работни дена од експрес, и 15-30 работни дена од Кина, Воздухот mail да брод вашата земји.
ВАЖНИ ИНФОРМАЦИИ ве Молиме да не се инсталира директно откако ќе ја прими стоката. АКО сте задоволни со производи по тестирање. Поврзете со вашиот телефон за да се тестираат прво, ако производот е нормално, тогаш да се инсталира, или нека професионалци за помош. Комуницираат повеќе да бидете сигурни сме двете страни за решавање на проблеми со добро.
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Пост Воздух mail нормално се постигне во светот во 15-30 дена. DHL,UPS-от и Fedex нормално трае 3-7 дена за да стигне до вас. Ние ќе ви понуди добро решение за вас. Откако пратката стигнала, ве молиме ПРОВЕРЕТЕ дали производите во ДОБРА состојба. Било каква штета или дефект предизвикан од погрешна работа не се во доменот на обезбедување на квалитет. Ако постои било каква помош, само нас контакт и ние ќе се среќни да ви помогнат. Ние не сме одговорни за било каква штета предизвикана во текот на инсталацијата. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Pls ве молиме контактирајте со нас на нашиот е-мејл или онлајн контактирајте со нас.
Ние го цениме ако може да ни даде 5 ЅВЕЗДА Повратни информации и да го оставите Позитивен Фидбек на alibaba по трансакција е завршена и ние ќе ви ги даде некои попуст или некој подарок за вашата следна цел, Ако не се задоволи со нашите производи pls не остави негативни пред нас контакт.

Главните својства

боја:
Црна, Бела, Златна
Компатибилен Бренд:
Huawei
LCD Комплет:
Yes
Екранот:
> 3
Резолуција На Екранот:
1920x1080
Екран На Допир За Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
X-PARKLEET
Број На Модел На:
За Huawei Искачи Колега 7
Големина:
6.0 inch
боја:
White&Црно Злато
квалитет:
Тестирани
Компатибилен:
За Huawei Искачи Колега 7

Избор на купувачот