10pcs Сидро PureTitanium Тело накит Кожен Водител на ВРВОТ топки 2mm 3мм 4mm 5mm внатрешно навој
Ново

10pcs Сидро PureTitanium Тело накит Кожен Водител на ВРВОТ топки 2mm 3мм 4mm 5mm внатрешно навој

DEN 912.00
DEN 959.52

Во форма достапна за нарачката


G23 Тело Титан Накит
Кожен Водител на ВРВОТ топки 2mm 3мм 4mm 5mm внатрешно навој
Материјал : Чист Титаниум
Боја : погледнете како фотографии
Форми : Сидро
Пакет : 10pcs/Многу
Плаќање ALIPAY Превозот
1 .Кина пост стандардната вредност под $150.00
2.EMS,DHL,UPS-от за вредност над $150.00 време на Испорака
3-8 работни дена од UPS-от,DHL
8-12 работни дена од EMS
15-25 работни дена од кина пост
Враќање
Политика
Ако сте незадоволни со објектот,ве молиме контактирајте со нас за наплата или повторно да ја прати.
купувачот се плати за враќање поштарина на состојба се врати во состојба звук
Пакет : Ние ќе pack секоја боја во поли кеси, исто како и слики како што следува : и не треба да се грижите за штетата за време на превозот. Затоа што ние ќе го вметнете многу пена во кутии, Тоа нема да биде скршен од грубото ракување.

Главните својства

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Телото Накит Тип:
Plug & Тунелот Накит
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Водител на
Метали Тип:
Титаниум
Пол:
Унисекс
Метали Тип:
Титаниум
is_customized:
Yes

Избор на купувачот