Обичај плетени волнени ткаенини подебели парична казна волна ткаенини луксузни облека црна волна ткаенини трговија на големо волна платно
Ново

Обичај плетени волнени ткаенини подебели парична казна волна ткаенини луксузни облека црна волна ткаенини трговија на големо

DEN 2645.00
DEN 2784.00

Во форма достапна за нарачката

Име на производ Плетење волнени Директорот компонента Ширина 150cm (± 2) Специјални Понуди Граница 20 проценти исклучите Тежина од 700 g/m Цена $ 72.5 / m, по дисконтна цена од $ 58 / м ДЕБЕЛИНА на Еластичноста, тенки Тенките умерена Делумно дебелина дебели Нема бомба microprojectile еластична сила Супер бомба Кожата индекс Дисторзии индекс Да поставата Микро бар Затворање На pendant Микро рамка Јасни Нејзината Транспарентност индекс Судење сезона отпорна Микро леќа транспарентен пролет лето есен зима

Главните својства

Шема:
Обоена
Nonwoven Техника:
Игла-Удирани Со Тупаници
Плетени Тип:
Искриват
Тип На Производ:
Органски Материјал
Техника:
Плетени
Ширина:
150cm
Велур Ткаенина Тип:
no
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Волна / Viscose
Состав:
5% viscose / 95% волна
Тежина:
700 g/m

Избор на купувачот