Feibin Синтетички Капчиња Плетенки Коса Екстензии Плетење на Коса Екстензија 24inches Ombre Бои Бесплатен Превозот
Ново

Feibin Синтетички Капчиња Плетенки Коса Екстензии Плетење на Коса Екстензија 24inches Ombre Бои Бесплатен Превозот

DEN 187.00
DEN 287.52

Во форма достапна за нарачката

Боја : Двоен Бои Капчиња Кутија Плетенки Коса Должина : 24inches 60cm Плетење на косата Екстензии Тежина : 100g/пакет Количина : Обично 6 Пакети Може да се Полни Главата Предмет : Отпорни на Топлина Kanekalon Џамбо Плетенки Коса Стил : Џамбо Плетенки Превозот : DHL Feed IX : 3-7days e Packet : 7-15days Кина Пост Воздух Mail : 10-35days.
1.Зошто должина не е иста како и опис?
Ние се измери должината на косата кога косата се протегала да се прави, брановидна и навивам текстура на косата ќе биде многу пократко
кога ќе се спореди со права коса, да обрнат внимание на тоа пред да ја купите, ви Благодариме!
2.Зошто боја не е иста како и опис?
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл.
Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.
3.Зошто тежината не е иста како и описот?
Бидејќи нашиот производ е направен од страна на машината, нормално е дека ќе постојат 5-10g грешка.
4.Зошто мојата коса да стане испреплетени?
Косата ќе стане испреплетени поради сувост, нафта&земја build-up, солена вода и не се чешла (широк заб чешел) од вашата коса секојдневно.
Бидете сигурни да се мијат и состојбата на вашата коса барем еднаш неделно, а доколку е можно, два пати неделно, ќе биде подобро.
Можете да ги користите хидратантен капки или консултирајте се со вашиот стилист за дополнителни предлози.
5.Зошто косата пролевање?
По новиот производ е произведен, таму ќе имаат некои лебди губење на тоа, па кога вашето прво доаѓање, пловечки коса ќе падне, се надевам дека ќе можат да го разберат.
6. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5stars ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да се чувствуваат freeto контактирајте со нас прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Главните својства

Протегала должина:
24inches
Предмети по Пакет:
1strands/пакет
Може Да Се Permed:
Yes
боја тип:
Ombre
Материјал Одделение:
Висока Температура Влакна
Текстура:
Џамбо Плетенки
Бренд Име:
feibin
Број На Модел На:
cb0111

Избор на купувачот