1 Собата 4 Парчиња Магнетни Триаголник Шрафцигер Битови S2 Челик 1/4 Хексадецимален Месо Тело
Ново

1 Собата 4 Парчиња Магнетни Триаголник Шрафцигер Битови S2 Челик 1/4 Хексадецимален Месо Тело

DEN 91.00
DEN 101.76

Во форма достапна за нарачката

100% сосема нов и висок квалитет на S2 легиран челик тешко, добра изработка, висока прецизност Магнетни делови, во инсталацијата може лесно да се апсорбираат завртки Погодна за вградување во пневматски screwdrivers, електрични шрафцигер, батерија вежба, користејќи го ветрот серија
Карактеристики : Материјал : S2 челик Хексадецимален месо тело : 1/4 "(6.35 mm) вкупна Должина : 50mm Битови спецификација : Δ18; Δ20; Δ23; Δ27 Δ18 значи триаголник височина е 1.8 mm Δ20 значи триаголник височина е 2,0 mm Δ23 значи триаголник височина е 2.3 mm Δ27 значи триаголник височина е 2.7 милиметри Кол : 4 pc
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме овозможи 1-2mm се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ве молиме да се разбере, ви Благодариме! Пакетот вклучува : 4 x Магнетни Триаголник Шрафцигер Битови

Главните својства

Бренд Име:
OOTDTY
Тип:
Други
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
45742
Материјал:
Други
Употреба:
За Дупчење Дрво

Избор на купувачот