Планинската бука топката заклучување нерѓосувачки челик бања со спална соба
Ново

Планинската бука топката заклучување нерѓосувачки челик бања со спална соба

DEN 668.00
DEN 768.00

Во форма достапна за нарачката

Бренд : Xiaolan градот Рачка материјал : дрвен Материјал : алуминиум легура Цилиндар материјал : бакар Адаптер вратата дебелина : 35-50мм Функционална употреба : за заклучување на вратата во внатрешноста на заклучување на вратата на друга врата лизгачки вратата Центар растојание : други Заклучување маргина : други Панел материјал : бакар Финост : Центар растојание 70 # Центар на јазикот од 60 # 60 # 70 # секој со Pinball материјал : бакар Тип на јазик : вертикален јазик Отвори вратата на ветер : Општ тип Дали со клуч : клучен без клуч

Главните својства

Заклучување Тип:
заклучување на вратата
Заклучување На Вратата Употреба:
Универзална
Број На Модел На:
220

Избор на купувачот