Бренд Нови и оригинални ПРОЦЕСОРОТ ладење вентилатор за Dell Latitude E5520 E5520M лаптоп фан ,MF60120V1-C140-S99
Ново

Бренд Нови и оригинални ПРОЦЕСОРОТ ладење вентилатор за Dell Latitude E5520 E5520M лаптоп фан ,MF60120V1-C140-S99

DEN 302.00
DEN 426.24

Во форма достапна за нарачката


Бренд Нови и оригинални ПРОЦЕСОРОТ ладење вентилатор за Dell Latitude E5520 E5520 M лаптоп фан ,MF60120 V1-C140-S99
Квалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)
Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.
Спецификации :
Состојба : Нова Бренд. Heatsink не е вклучена, само вентилаторот за ладење. Употреба : Лаптоп Вентилаторот За Ладење.
Гаранција : 36 Месеци.
Пакет Се Вклучени :
1 x Вентилаторот за Ладење.
( Heatsink не е вклучен ).
Фото е за повикување само !
Еден Навивач од различни фабрика, и-знам бренд вклучуваат ADDA, FORCECON, SUSON , SPEA, Делта и така натаму. Така ќе добиете фан ќе бидат различни логото и кодот од сликата. Но, ние се осигура дека ќе го добиете фан одговара за вашиот лаптоп . Ние гарантираме дека сето ова брендови се меѓусебно. Ако имате било какви прашања, или ќе умот овој проблем, ве Молиме да се биде внимателен пред купување !
Компатибилен Модел :
1 x Сосема Нов и оригинален ПРОЦЕСОРОТ ладење вентилатор за Dell Latitude E5520 E5520 M лаптоп фан ,MF60120 V1-C140-S99

Главните својства

Бренд Име:
DBJBA
Апликацијата Лаптоп Големина:
како Слика
USB Порти:
како Слика
Број На Модел На:
за Dell Latitude E5520 E5520M
Материјал:
Алуминиум & Пластика
Тип:
Еден Фанови
Производи Статус:
Акции
Тип Радијатор:
Воздушно ладење
Пакет:
Yes

Избор на купувачот