10PCS 24W Ултра Тенок LED Светло Панел Светлина AC85~265V Downlights Круг Плоштадот LED Панел Светла SMD2835 за Дома Осветлување
Ново

10PCS 24W Ултра Тенок LED Светло Панел Светлина AC85~265V Downlights Круг Плоштадот LED Панел Светла SMD2835 за Дома Осветлување

DEN 6518.00
DEN 9311.52

Во форма достапна за нарачката


LED вградна светилка 3 W 4 W 6 W 9 W 12 W 15 W 18 W 24 W AC85~265 V LED Таванот Светла Downlights Плоштадот Панел Светла SMD2835 за Дома Осветлување
Забелешки :
1. Температура на бојата : Топло Бела : 3000-3500 K
Бела : 4000-4500 K
Кул Бело : 6000-6500 K
2. Пакет содржина : 1pcs LED вградна светилка + 1pcs надворешни LED драјвер
Школка Материјал : Алуминиумски +Акрилик покрие Топлина Мијалник Материјал : Висок квалитет на алуминиум Работна температура :
-20-55°C CRI >83 фактор на Моќ 97% животен Век : >100,000 часа Гаранција : 3 години фабрика гаранција.
Совршен за дома, дневна соба, канцеларија, студио, ресторан, спална соба, бања, трпезарија, ходникот, кујна, хотел, библиотека, КТВ, сала за состаноци, шоу соба, продавница прозорецот и многу други примена осветлување и така натаму.

Главните својства

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
24W Round, 24W Square
Број На Модел На:
PL-24W
сертификација:
CQC,CE,FCC,RoHS,EMC,CCC
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Извор На Енергија:
AC
Извор На Светлина:
сијалица
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Гаранција:
2years
Е dimmable:
No
Материјал:
Алуминиум
Боја На Каросеријата:
Бела
Моќ Толеранција:
3%

Избор на купувачот