Фабрика за продажба на дип парпл, Злато дното Правоаголник осум квадратни ААА+ Кристално Стакло се шие на ноктот rhinestones,diy/прибор за Облека
Ново

Фабрика за продажба на дип парпл, Злато дното Правоаголник осум квадратни ААА+ Кристално Стакло се шие на ноктот rhinestones,diy/прибор

DEN 143.00
DEN 216.96

Во форма достапна за нарачката


(Висок квалитет кристално стакло, јасен сјај, Висока цврстина третман, Триење и нула отпор, високата цена на изведба)
Дип парпл, Правоаголник осум квадратни Шие на rhinestones
Големина : 10x14mm 20pcs/торба 13x18mm 20pcs/торба 18x25mm 10pcs/торба
Употреба : прибор за облека, чевли, кеси, накит, свадба додатоци итн.
Материјал : кристално стакло, на дното на сребро позлатен, со ноктот поддршка
Answer : ___________________________ Note : Почитувани купувачи. Сите наши стоки се бесплатни. Поради оскудните профит , Обично помалку од $ 5 коса Кина Пост Обичен Мал Пакет , логистика информации не е следење . Повеќе од $ 5 испрати Кина Пост Регистрирани Воздух Mail) или send e Packet . Логистика следење на информации,се Надевам дека поголемиот дел од купувачите се разбере. Умот кој е внимателно да се пука . (Ако сите пакети се изгубени или одложи, ние имаме целосна наплата, немојте да се грижите)
[физичка слика]
Вид на снимање, поради камерата и светлината, итн. таму е малку боја, професионалци кои внимателно шут
Златна дното Повеќе Боја Купи Линк

Главните својства

боја:
10x14mm 20pcs, 13x18mm 20pcs, 18x25mm 10pcs
Тип На Производ:
Rhinestones
Техника:
Шие-На
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
SWCJ010
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Големина:
10x14mm 13x18mm 18x25mm
Материјал:
Стакло
Обликот:
Правоаголникот осум квадратни
Материјал:
ААА+ Кристално Стакло
Употреба:
Фустан,Чевли,Чанти,Облека,DIY Декорација
База на боја:
Golden

Избор на купувачот