DHL 300Pcs/Многу Мат Јасно Поли Застане Орган Кеси За Грав Ореви Рамен Дното Пакување Топлина Печат Патент Doypack Пакување Торба
Ново

DHL 300Pcs/Многу Мат Јасно Поли Застане Орган Кеси За Грав Ореви Рамен Дното Пакување Топлина Печат Патент Doypack Пакување Торба

DEN 5520.00

Во форма достапна за нарачката

Димензија : 10x20x6cm (3.94"x7.87"x2.36") 12x22x6cm (4.72"x8.66"x2.36") 14x24x6cm (5.51"x9.45"x2.36") 16x26x6cm (6.30"x10.24"x2.36") 18x28x6cm (7.09"x11.02"x2.36") 20x30x6cm (7.87"x11.81"x2.36") Водоотпорен, застане, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за храна, кафе, ореви, шеќер, чај долгорочно чување На поштенски за заклучување торба е лесно затворени и рециклирање, може да се направи подесувате доказ со топлина sealer Боја : Мат Јасно
Дебелина : 0.1 mm/страна
Превозот :
1. Сите нарачки ќе биде предаден во рок од 5 работни дена како ветување.
2. Ве молиме бидете сигурни дека правилно Брод-адреса е запишана пред да се проверува. Откако плаќање е завршен, вие може да не бидете во можност да го промените превозот адреса. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси.
Се враќа :
1. Ние се стави на купувачот задоволство на врвен приоритет. Ако не сте задоволни со вашите купувања, ние ќе бидеме среќни да се направи замена или рефундирање на објектот вкупната цена помалку Превозот и Ракувањето (S&H) пријава во рок од 30 дена од денот на вашите купувања.
2. За било Размена, за Наплата или Враќање на објектот мора да биде во оригинална состојба, вклучувајќи кутија, пакување, и сите додатоци или подароци.
3. Ве молиме овозможи до 7 работни дена за враќа да бидат обработени.
4. Превозот и Ракувањето (S&H) трошоци не се враќа.

Главните својства

боја:
10x20x6cm, 12x22x6cm, 14x24x6cm, 16x26x6cm, 18x28x6cm, 20x30x6cm
Тип:
Складирање Кеси
Обликот:
Плоштад
Број На Модел На:
6 големини
Функција:
Еко-Пријателски
Применливи Простор:
дневна соба
Бренд Име:
PABCK
Материјал:
Пластични
Шема:
Рамно Тип
Капацитет:
100ml
Форма:
Торба За Компресија Тип
Употреба:
Дребулии
Дебелина:
8 жица
Класификација:
Vaccum Компресирани Торба
Производот:
Складирање Кеси
Спецификација:
6 sizes
Пластични Тип:
Пластични

Избор на купувачот