мини фустан секси клуб плажа секојдневен партија елегантен фустан црна sundress ракави backless sequins може да се женски 2018 мода лето
Ново

мини фустан секси клуб плажа секојдневен партија елегантен фустан црна sundress ракави backless sequins може да се женски 2018

DEN 1434.24

Во форма достапна за нарачката


14850 Топла Продажба
14889 Нови Пристигнување
S Должина Од 72 Биста 80 Половината 78 Колковите 94M Должина 73 Биста 84 Половината 82 Колковите 98L Должина Од 74 Градите 88 Половината 86 Колковите 102Персонал за грешка при мерење 3 CM нормално

Главните својства

Големина:
S, M, L
Бренд Име:
E. D. G. Lulu
Материјал:
Полиестер
Стил:
Секси & Клуб
Силуета:
А-Линија
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Декорација:
Sequined
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Sleeve Стил:
Резервоар
Половината:
Природни
Деколте:
О Деколте
Сезоната:
Лето
Пол:
Жените
Стил:
Повик

Избор на купувачот