6pcs/пакет Роденден Ласерски Лента Кавказкиот Свадба Лента Балон Рака Јаже Балон Јаже/red/златниот/сребрена/зелена/виолетова
Ново

6pcs/пакет Роденден Ласерски Лента Кавказкиот Свадба Лента Балон Рака Јаже Балон Јаже/red/златниот/сребрена/зелена/виолетова

DEN 170.40

Во форма достапна за нарачката

Балон декорација посветен - ласерски лента Големина : 0.5 ЦМ ширина долг 10 метри пакет на 6 Вовед : убава боја, ласерски лента повеќе домот, погоден за балон декорација разубавувањето натпревар, е на свадба партија декорација од суштинско значење производи

Главните својства

боја:
Повеќе
Повод:
Број На Модел На:
12
Материјал:
Латекс
Број на Компјутери:
1pc
Класификација:
Ballon
is_customized:
No
Обликот Стил:
Лента
Бренд Име:
NASTASIA

Избор на купувачот