AAAAA одделение 99% Сличен Swa Кристално Јасно-не-амбуланта корегирање Flatback кристал Помине Декорација 3D Помине Уметност Rhinestones сите големина
Ново

AAAAA одделение 99% Сличен Swa Кристално Јасно-не-амбуланта корегирање Flatback кристал Помине Декорација 3D Помине Уметност

DEN 204.00
DEN 239.52

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

боја:
SS3 1440pcs, SS4 1440pcs, SS5 1440pcs, SS6 1440pcs, SS8 1440pcs, SS10 1440pcs, SS12 1440pcs, SS16 1440pcs, SS20 1440pcs, SS30 288pcs
Тип На Производ:
Rhinestones
Стил:
Flatback
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Обликот:
Круг
Број На Модел На:
изберете големина
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Техника:
Лепак За
Материјал:
Стакло
Големина:
choose size

Избор на купувачот