супер моќ генератор 20kw 4 culinders дизел мотор мали алтернатор
Ново

супер моќ генератор 20kw 4 culinders дизел мотор мали алтернатор

DEN 121584.00

Во форма достапна за нарачката


супер моќ генератор 30kw 4 culinders дизел мотор мали алтернатор

Главните својства

Номинална Струја:
54A
Номинална моќност:
30KW
Номинална Напон:
220/380V 110V/220V 230V/400V
is_customized:
Yes
Брзина:
1500/1800RPM
Фреквенција:
50/60Hz
Број На Модел На:
HQR30SGF
Излез Тип На:
AC Три Фаза
моторот:
Рикардо
Ладење метод:
вода за ладење
Фактор на моќност:
0.8 заостанува
Побудување тип:
Brushless Само-возбуден
почнувајќи метод:
Електрични Почетна
Гаранција:
12 месеци/1000 часа
Изолација Одделение:
h
Заштита одделение:
IP22/IP23
Сертификат:
CE/ISO9001/ISO14001

Избор на купувачот