Автомобил-опфаќа Перница Покрие Гроздобер Скица Памук, Лен Ајфеловата Кула Колосеумот Автомобил Троседот Pillowcase Плоштад 45*45см Дома Декор Cojine
Ново

Автомобил-опфаќа Перница Покрие Гроздобер Скица Памук, Лен Ајфеловата Кула Колосеумот Автомобил Троседот Pillowcase Плоштад 45*45см

DEN 172.00
DEN 239.52

Во форма достапна за нарачката


Автомобил-опфаќа Перница Покрие Гроздобер Скица Памук, Лен Ајфеловата Кула Колосеумот Автомобил Троседот Pillowcase Плоштад 45*45см Дома Декор Cojine
1. Перници големина 45СМ×45СМ (Рачно изработени од 1 до 2 cm грешка)
2. Перница поклопецот е еден двострано печатење,назад е Беж
3. Невидливи патент на долната страна на Перница залив
4. Со цел да се задржи свежа боја,Тоа е подобро да додадете сол во водата за вашата прва машина за перење.
5. Ако изберете Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,тоа Само може да се провери порака во
Кина,но не може да се Провери на превозот порака во вашата земја.
(Ние сме една мала тајна,ние може да DIY.)
Производ Детали Слики
Ве молиме имајте во предвид : 1. Со цел да се задржи свежа боја,Тоа е подобро да додадете сол во водата за вашата прва машина за перење. 2. Ние обично брод во рок од 3 дена.(Освен празник) 3. Можете да контактирате со нас во секое време,кога ќе не прими стоката или стоката има проблем.Ве молиме не прашувај за спорови и лоши рецензии.Ние ќе го реши проблемот за вас. Ни даде 5 ѕвезди ве молиме,ви благодарам многу!

Главните својства

Големина:
450mm*450mm
Обликот:
Плоштад
Бренд Име:
Шарени Булдог
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Стил:
Обична
Материјал:
Лен / Памук
Број На Модел На:
Y1083
is_customized:
Yes
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Печати
Техника:
Рачно изработени
Материјал:
Полиестер лен
Поддршка:
Се прилагодите,на големо,dropshipping
Големина:
17.7inch
ОТВОРЕТЕ:
Невидливи zip
Use1:
Декоративни,Столот,Подот,Постелнина,Партија,Бар
Use2:
Божиќ,Дома,Хотел,Столче,Фестивал
Тип:
Перница Маска,Перница Маска,Седиште Перница Маска
внатрешна:
Не пополнување
боја:
Шарени,Црна,Беж
Шема:
Ајфеловата Кула,Колосеумот,Гроздобер Buikding,Писмо

Избор на купувачот