6x10ft Лесна Винил крпа и Не навремено Перат Оксфорд Ткаенина Фотографија Backdrops Компјутер Печатење Позадина S-1502
Ново

6x10ft Лесна Винил крпа и Не навремено Перат Оксфорд Ткаенина Фотографија Backdrops Компјутер Печатење Позадина S-1502

DEN 432.00
DEN 719.04

Во форма достапна за нарачката

Спецификација : ■ 100% сосема нов и висок квалитет ■ Материјал : крпа(Винил Материјал) ■ Боја : како на сликата покаже ■ За професионална фотографија или партија, богата сцена, може да се променат во секое време ■ боја на позадината е јасна, убава, има одредени уметнички ефект ■ Виткање, мала тежина, мали окупираниот простор, лесен за складирање и за носење ■ Објекти ќе бидат светлина и преносни, што го прави лесно да се спушти слушалката на позадина поддршка ■ Помош на серија на високо-технолошки дигитални производство на опрема внимателно направени дигитални слики инкџет слики Пакет се Вклучени : ■ 1x Фотографија Позадина Забелешка : ■ Со цел да се олесни транспорт и пакување, ќе биде укината крпа позадина пратки, што резултира во creased; ■ не грижете се, не влијаат да се користи, метод за обновување, како што следува : ■ 1. Крпа материјал, може да се користи на железо, притискање на back; ■ 2. Roll up цврсто со еден цилиндар, и чекање за 3-4 дена. ■ Дозволете 1-2cm грешки поради рака мерење. ■ Бои може да биде мала разлика за различни мониторот прикажува.

Главните својства

Големина (мм):
100x150cm Винил, 150x220cm Винил, 150x250cm Винил, 180x250cm Винил, 180x300cm Винил, 295x300cm Винил, 240x360cm Винил, 150x220cm Оксфорд, 180x300cm Оксфорд
Пакет:
Yes
Тип:
Спреј Насликани
Бренд Име:
MEHOFOTO
Материјал:
Винил
Стил:
Деца
Број На Модел На:
S-1502
свадба фотографија backdrops:
децата позадина
винил платно:
пресметано печатени
Големина (мм):
1500
Винил:
Тенка
Оксфорд ткаенина:
Лесна, перат, не браздата, трајни

Избор на купувачот