Aoweziic 2017+ нов увезени оригинални IRF740SPBF IRF740S IRF740STRLPBF IRF740STRRPBF ДА-263 MOS FET 10A 400V
Ново

Aoweziic 2017+ нов увезени оригинални IRF740SPBF IRF740S IRF740STRLPBF IRF740STRRPBF ДА-263 MOS FET 10A 400V

DEN 537.60

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Бренд Име:
Aoweziic
Број На Модел На:
IRF740STRLPBF
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Тип:
Вози IC
Примена:
компјутер
Напон:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
IRF740STRLPBF
Состојба:
Нови
is_customized:
Yes
Компатибилен:
Конзола За Игри

Избор на купувачот

Freeshipping 2MBI150U2A-060-50
Ново
Freeshipping 2MBI150U2A-060-50
Во форма достапна за нарачката
DEN 1368.00
Класификација на производот:

Freeshipping FL128 FL128SAIF00
Ново
Freeshipping FL128 FL128SAIF00
Во форма достапна за нарачката
DEN 724.00
Класификација на производот:

Freeshipping UDN2987 UDN2987LW6T
Ново
Freeshipping UDN2987 UDN2987LW6T
Во форма достапна за нарачката
DEN 724.00
Класификација на производот:

Freeshipping SCM1246 SCM1246MF
Ново
Freeshipping SCM1246 SCM1246MF
Во форма достапна за нарачката
DEN 633.00
Класификација на производот:

Freeshipping SCN2681 SCN2681AC1N24
Ново
Freeshipping SCN2681 SCN2681AC1N24
Во форма достапна за нарачката
DEN 724.00
Класификација на производот:

Freeshipping SD5000 SD5000N
Ново
Freeshipping SD5000 SD5000N
Во форма достапна за нарачката
DEN 1180.00
Класификација на производот: