Aoweziic 2017+ нов увезени оригинални IRF740SPBF IRF740S IRF740STRLPBF IRF740STRRPBF ДА-263 MOS FET 10A 400V
Ново

Aoweziic 2017+ нов увезени оригинални IRF740SPBF IRF740S IRF740STRLPBF IRF740STRRPBF ДА-263 MOS FET 10A 400V

DEN 537.60

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Бренд Име:
Aoweziic
Број На Модел На:
IRF740STRLPBF
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Тип:
Вози IC
Примена:
компјутер
Напон:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
IRF740STRLPBF
Состојба:
Нови
is_customized:
Yes
Компатибилен:
Конзола За Игри

Избор на купувачот