нови лето кратко sleeve машки латинска танц КОШУЛА MENS кошули латинска traiмашки возрасни латинска танц КОШУЛА MENS кошули латинска trai
Ново

нови лето кратко sleeve машки латинска танц КОШУЛА MENS кошули латинска traiмашки возрасни латинска танц КОШУЛА MENS кошули

DEN 1824.00
DEN 1919.52

Во форма достапна за нарачката

Големина на Табелата, Големина на Кинески Големина Биста Рамо Ширина Ракав Должина Центарот на Назад Препорачуваме Висина Препорачуваме Тежина Единица CM CM CM CM CM KG S 39 90-92 40 59 69 165-170 50-60 М 40 94-96 42 61 71 170-175 60-65 L 41 98-100 43 61 73 175-180 65-70 XL 42 102-104 46 61 73 180-185 70-75 XXL 43 106-108 48 63 75 185-190 75-80 Совети : 1 CM= 0.393 Инчен / 1 Inch=2.54 СМ
Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : дали производи исто како слика? A : Да, тоа е. П : Како можам да се плати за мојата купување? A : Ние го прифаќаме followng методи за плаќање : Зачувам, Банкарски Трансфер, Wester Унија. П : Може ли да се добие попуст за голема количина? А : ве Молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви даде најдобра цена. Превозот : 1. Нормално, секој пакет ќе биде предаден во рок од 3-5 workingdays по расчисти исплата. 2. Секој објект со нивните следење на број, можете да ја проверите на пратката статус на соодветниот веб-сајт. 3. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред завршувањето на плаќање. Враќање Политики : 1.Барањето мора да се направи преку e-mail во рок од 3 дена по приемот. 2.Аукција објектот не се враќа. Сеуште можете да го размена големина (само) или да се вратат како продавница кредит. 3.За објектот со слободни или попуст поштарина, вистинските поштенски трошоци се одземаат од вкупниот надоместок износ. 4.Поштенски и ракување такса не се враќа. Купувачот ќе плати сите поштенски за враќање или размена. 5.Ако облека има производителот на лекот и / или оштетени за време на пост, ние ќе ви испратиме замена на нашиот цена (без наплата со оглед). Повратни информации : 1. Сите наши клиенти кои ни даде сите 5 ѕвезди повратни информации, може да добиете дополнителен попуст или подароци за следните наредби. 2. Ако имате било какви прашања за производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме повторно да ја пратите, ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Танц Тип:
Латински јазик
Пол:
Мажи
Материјал:
Spandex,Памук,Rayon
Танц Тип:
Латински јазик
Стил:
краток ракав
Танц Класификација:
gazelles, teamspirits, самба, тексас, bulletproofs
Големина:
S, M, L, XL, XXL

Избор на купувачот