Бесплатни 10PCS трговија на Големо Многу Наоди Светла 925 Sterling Silver Earring Кауција Труба Кука Уво Жици За Swa Кристал FY-06
Ново

Бесплатни 10PCS трговија на Големо Многу Наоди Светла 925 Sterling Silver Earring Кауција Труба Кука Уво Жици За Swa Кристал

DEN 228.00
DEN 239.52

Во форма достапна за нарачката


Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mm
Материјал : 925 sterling silver
Количини : 10 PCS
Забелешка
Некои модни накит има некои бои, ве молиме оставете порака за бои што сакав кога ќе понудата.
За нас
Кина Yiwu Сјај Накит Co., Ltd е професионална накит компанија во Yiwu, која е симбол на пазар на стоки. Како производител и веледрогерија, на различни накит( мода накит трговија на големо, сребрен накит трговија на големо ) и други декорација, ние бидете сигурни дека Поволните цени врз основа на висок квалитет. Посакуваме пријатно купување!
Превозот Услови
Бесплатен Превозот! Следење на Број, ќе бидат испратени на вашата e-mail или можете да го добиете во Aliexpress по вашите нарачки се доставени. Ве молиме контактирајте со нас, ако не го примите Следење Numeber во рок од 7 дена по потврдување на уплатата.
Ако вашиот единствен купување е повеќе од US$200, наредбите ќе се реализира преку EMS/DHL за слободни.
Повратните Услови
Ние сме посветени да ви нудиме врвен квалитет на предмети со најдобрите услуги, тоа ќе биде многу ценет ако го оставите вашиот позитивен фидбек. Ако не беа сосема задоволни, ве молиме да ни даде шанса да се реши проблемот пред да остави негативни повратни информации или отворете disput .
Ви благодарам многу.
Враќање Услови
Може да се врати на објектот во оригиналниот пакет рок од 2 дена по добивањето ако не сте задоволни со тоа. Ние ќе ви вратат или да испратите замена во рок од 3 работни дена откако ќе го добие враќа објект од вас. Продавачот не е одговорен за поштенски да се врати ставки. Ние ќе рефундирање на дека цената на објектот минус поштарина.

Главните својства

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Должина:
2.5cm
Објектот Тежина:
0.5g
Објектот Висина:
2.5cm
Објектот Дијаметар:
0.1cm
Објектот Ширина:
0.2cm
Број На Модел На:
Продажба на висококвалитетни производи
Бренд Име:
SexeMara
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Сребро.
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Производ Карактеристики:
Висок Квалитет сребро фитинзи

Избор на купувачот