Y19 Sweety Пролет Лето Милениче фустан Руралните Стил Кутре Кучиња, Мачки Принцеза Памук се Облекуваат Кучето Здолништа Облека Облека
Ново

Y19 Sweety Пролет Лето Милениче фустан Руралните Стил Кутре Кучиња, Мачки Принцеза Памук се Облекуваат Кучето Здолништа Облека

DEN 207.00
DEN 287.52

Во форма достапна за нарачката


Y19 Sweety Пролет Лето Милениче фустан Руралните Стил Кутре Кучиња, Мачки Принцеза Памук се Облекуваат Кучето Здолништа Облека Облека
Спецификација
Сосема нов и висок квалитет на Мек памучен материјал,да ги задржи вашиот кутре повеќе СИМПАТИЧНА Хуманизирано дизајн на текстил,го прави вашето домашно милениче повеќе убави,модерни и различни СОВЕТИ : 1.Ќе има толеранција се должи на рачно рачно measureme 2.Бидејќи камерата, трепкачко светло, на фотографија технологија итн, делумно артикли покажа боја е различен од вистинскиот објект. 3.Ве молиме љубезно ги научат големина пред ставање на ред. 1,Две нозе облека ќе биде предмет на континуирана должина. 2,Четири нозе облека ќе биде предмет на грбот должина. 3,Мерење на големината ве молиме да се релаксираат 2cm. 4,Назад должина не вклучува опашката. 5, Бидејќи мерењето на секој човек е различен ,таму можеби 1-2cm грешки,ве молиме љубезно разбирање . 6,Ако имате било какви прашања ,ве молиме контактирајте со нас .бидејќи на временската разлика ,можеби и ние не може да ви одговори на сите одеднаш.ние ќе ви одговори што е можно поскоро, кога ние се онлајн.со почит. Големина Листата : Големина Назад должина Биста Вратот XS 19 CM 30 CM 20 CM S 20 CM 32 CM 23 CM М 25 CM 37 CM 26 CM L 30 CM 42 CM 29 CM XL 35 CM 47 CM 32 CM Конверзија : 1 инч = 2.54 см Слика покажуваат : За нас :
Производи : Сите наши производи се користи Еко-пријателски и безбедно материјали, и ние имаме строга контрола на квалитетот постапка. Така што остатокот може да се уверам во квалитетот на нашите производи.
· Попуст : Голема цел од голем попуст, па ако го купите голема количина, ние може да ви понуди многу конкурентна цена. Ако сакате да знаете повеќе за попуст, ве молиме да бидат слободни да контакт.
· Прилагодено Направи/OEM : Ние сме фабриката, па OEM/Custom направи е добредојден. Ако ви се нудат на дизајн, ние може да произведе објектите што сакате.
·Производство на многу видови на домашни производи, како што се пет облека, пет превозници, пет додатоци, пет јаки и така натаму.
·Добредојдовте да ја посетите нашата фабрика и ние треба вашата скапоцени предлози.
Се обрне внимание на :
Плаќање :
Ние прифаќаме Зачувам,Western Union,Банкарски Трансфер.
Превозот : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни shipmentsdue да разлики во царинската расчистување пати во одделни земји,
кој може да влијае колку брзо вашиот производ е прегледан.
Повратни информации политика :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Да Драги Мои Пријатели : Можеби ќе се заинтересирани во друг производ, а ние сме почитување дека вашата поддршка, било какви прашања ве молиме не двоумете се да контактирате и со нашите онлајн сервис во секое време.

Главните својства

Големина:
XS, S, M, L, XL
Тип:
Кучиња
Бренд Име:
Dogbaby
Сезоната:
Пролет/Лето
Материјал:
100% Памук
Шема:
Печати
боја:
сина, жолта
Големина:
XS, S, M, L, XL
Функција:
Симпатична, Sweety, Удобно, Еко-пријателски
Шема:
туту фустан
погоден:
Мал/ Среден куче
Пакет:
opp
Носат време:
Пролет, Лето, Есен

Избор на купувачот