100pcs Ntag213 NFC Налепници Ознака за NFC Налепница Универзална Етикета RFID Таг за NFC телефони
Ново

100pcs Ntag213 NFC Налепници Ознака за NFC Налепница Универзална Етикета RFID Таг за NFC телефони

DEN 598.00
DEN 695.04

Во форма достапна за нарачката


Спецификација : Чип : Ntag213 Физички капацитет : 180 бајти Искористен капацитет : 144 бајти Протокол : ISO14443 A Работна фреквенција : 13.56 MHZ Читање и пишување растојание : 1 до 5 cm Читање и пишување време : од 1 до 2 г-Работна температура : -20 до 55 степен, влажност на 90% Избрише пати : > 100000 пати складирање на Податоци : > 10 години Читање време : 100000 пати Дијаметар : 25мм материјали за Пакување : ЈП самолепливи + обложена хартија

Главните својства

Број На Модел На:
NTAG213
Бренд Име:
DEHI

Избор на купувачот