4 Различни 7Speed Силикони Батеријата G Место Вибратор Водоотпорен Клиторисот Stimulator Секс Производи За Женски Возрасни Секс Играчки Жени
Ново

4 Различни 7Speed Силикони Батеријата G Место Вибратор Водоотпорен Клиторисот Stimulator Секс Производи За Женски Возрасни Секс

DEN 959.52

Во форма достапна за нарачката


7 Брзина Двојна Вибрации G место vibrators за жените,Секс играчки за Жена Возрасни Производи Секс Производи Еротски играчки дилдо вибратор
Спецификации : 1.100% нов и висок квалитет 2.Материјал : силикон+ABS 3.Боја : Случајни 4.Пол : Женски 5.Големина : 212*36 mm 6.Напојува со 2x AAA betteries(Не се вклучени) 7.Вода Repellency : IPX7 8.Вибрира Фреквенција : 7 За Производот : 1.Еколошки материјалНаправени на телото безбедно-силиконска 2.Брилијантен Дизајн25 степен свиткување дизајн на врвот-на крајот да може ефективно да го масажа женската Г-точка, мека и многу еластична, може да се обезбеди удобност и да се постигне идеална вибрации ефекти. 3.Интелигентен РежимНа вибратор има 10 различни фреквенција кој високо го имитира целиот секс процес од предиграта да доживеат оргазам.Од bashful предигра, секси надразнување, силно пулсира, на повеќе climaxes, тоа е прекрасен секс искуство што не сакате да ги пропуштите.пулсира, на повеќе climaxes, тоа е прекрасен секс искуство што не сакате да ги пропуштите. 4.Силни Вибрациисмисла на вибрации може да се прилагоди од слаба до силна, па дури и може да биде посилна од AV вибратор. 5.100% Водоотпорен-
Пакет Вклучувајќи
1*Вибратор Секогаш користете гума компатибилен лубрикант со овој производ за максимално задоволство.
Користете играчка почиста за сите ваши чистење потреби, пред и по секоја употреба.
За да се избегне повреда или влошување на претходно постоечките услови, на овој уред не треба да се користи на оток или воспалени ares на кожата.
Се мијат пред и по употреба. Отстрани batteris кога не е во употреба.

Главните својства

Тип На Објект:
Vibrators
Број На Модел На:
зајакот вибратор
Стоковните Квалитет, Сертификација:
3C,CE,УЛ,ГШ
Големина:
17.5*2.5cm
Материјал:
ABS
Бренд Име:
rocooart
боја:
Сина
Место на Потекло:
Guangdong,Кина
Својства :
секс вибратор
Гаранција:
90days
Моќта Од Страна На:
2AA батерии
Должина:
И 17,5 см
Кол:
2.5 cm
Брзина:
мулти-брзина
Пакување:
пластичен капак
Водоотпорен:
Yes

Избор на купувачот