НОВ лаптоп процесор вентилаторот за ладење Кулер ЗА Toshiba Portege L630-06S L600-02S l600-08r C600 C600D C645 C655 C650 KSB0505HB
Ново

НОВ лаптоп процесор вентилаторот за ладење Кулер ЗА Toshiba Portege L630-06S L600-02S l600-08r C600 C600D C645 C655 C650 KSB0505HB

DEN 247.00
DEN 263.04

Во форма достапна за нарачката


Купување :
1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници). Ако треба да се промени адресата информации, ве молиме да ни даде порака.
2, Нашата цена (товар) не вклучува било тарифи или други даноци; ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте ги локалните Обичаи, пред да се купи стока
3, транспорт преку e Packet, Ali Express Стандард Превозот, SF e Parcel, EMS, DHL, UPS-от, итн., купувачите можат да изберат свој соодветен режим на транспорт.
Гаранција Опис :
1. Продавница продава стока тастатура, фан класа гарантен рок е три месеци, школка, екранот се вратило е кревка фигура без гарантен период.
политика на враќање :
1, секое враќање на товарни генерирани од страна на купувачот да ја плати (на продавачот испраќа стоката предизвикана од враќање).
2, купувачи се врати да се зајакнат пакување за да се осигура дека врати стоката непроменети.

Главните својства

Број На Модел На:
L630-06S L600-02S l600-08r C600 C600D C645 C655 C650
Тип Радијатор:
Воздушно ладење
Материјал:
Алуминиум & Пластика
Бренд Име:
сребро линк
Тип:
Еден Фанови
Пакет:
No

Избор на купувачот