Мајка&Грашок 1331 Бесплатен Превозот Дама Тело Силиконски Калап Торта Декорација Фондан Торта 3D Мувла Храна Одделение
Ново

Мајка&Грашок 1331 Бесплатен Превозот Дама Тело Силиконски Калап Торта Декорација Фондан Торта 3D Мувла Храна Одделение

DEN 885.00
DEN 1525.92

Во форма достапна за нарачката


Материјал : храна одделение силиконски калап
Големина : 18.5*6.3*4cm (висина на телото : 17cm)
Тежина : 517g

Главните својства

Тип:
Торта Алатки
Број На Модел На:
MP1331
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
сертификација:
ФДУ
Материјал:
Силикони
Бренд Име:
Мајка&Грашок
Торта Алатки Тип:
Габи,

Избор на купувачот