75x100cm Нова мода високи doddy ткаенина африкански сатен свила ткаенини за крпеница,венчаница,текстил троседот scrapbooking
Ново

75x100cm Нова мода високи doddy ткаенина африкански сатен свила ткаенини за крпеница,венчаница,текстил троседот scrapbooking

DEN 463.00
DEN 661.44

Во форма достапна за нарачката


Добредојдовте на Радоста продавница,Слободни трговски
Име на производ : Африкански brocade свила сатен ткаенина
Материјали : Свила/Памук ( мека )
Дизајн : како на сликата прикажани
Големина : 100 cm*75см
(се намали со рака, грешка од ±2 cm)
Пакет Содржина : Како вашиот изберете, ве Молиме да ни кажете боја на ткаенина
Употреба : совршен за крпеница, торба,троседот,земјата декорација,Постелнина , бебе облека и многу други шиење занаети, нормално DIY проекти.
Како да се намали ткаенини :
Ако купувате 1 парче 75*100cm, ќе се намали еден метар Ако купувате 2 парчиња од 75 *200cm , ние ги намали два метри Доколку купите 3 парчиња 75 *300cm , ќе се намали три метри..
Ве Молиме Љубезно Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1) се намали од страна, ве молиме овозможи 1-2cm грешка.
2) мало боја разлика може да постои поради светла, камера и различни прилагодувања на екранот.
3) кога вкупниот износ е под 5 ДОЛАРИ, испратите UNTRACKABLE воздух mail.
4) кога вкупната количина е 5 ДОЛАРИ, или повеќе, да испратите страна trackable воздух mail.
5) кога вкупниот износ подолу 2 ДОЛАРИ ,НЕ МОЖЕ да се испрати. Ве молиме да се зголеми цел или да го откажете цел.
6) Ако сакате да ги откажете нарачате, ве молиме изберете причина "купувачот не сакате да го купите", па вашите пари може да се врати веднаш.

Главните својства

Функција:
Дише
Техника:
Ткаени
Материјал:
Свила / Памук
Ширина:
75cm
Велур Ткаенина Тип:
Никој
Бренд Име:
HLQON
Плетени Тип:
Искриват
Тип На Производ:
Органски Материјал
Тип:
brocade ткаенина
Шема:
Предиво Обоена
Nonwoven Техника:
Бод-Спои
Стил:
Dobby
Функција:
Дише & Еко-Пријателски
Употреба:
постелнината, завесите, троседот, перница, кукли,тапацир ткаенина,крпеница
Превозот начин:
Бесплатен превозот
Модел:
ткаенина 267

Избор на купувачот