6 бои жена high-end голем замав стандард Ballroom Танцува Костим Облека за конкуренција sequins валцер/танго/фокстрот носии
Ново

6 бои жена high-end голем замав стандард Ballroom Танцува Костим Облека за конкуренција sequins валцер/танго/фокстрот носии

DEN 3905.00
DEN 4110.24

Во форма достапна за нарачката


Големина на Табелата, Големина на Градите, Половината Hipline Препорачуваме Висина Рамо Ширина Единица CM CM CM CM CM S 78-81 56-62 82-85 158 36 M 81-84 62-66 85-88 160 37 L 84-87 66-70 88-91 160 38 XL 87-90 70-75 91-95 162 39 XXL 90-93 75-79 95-99 165 40 XXXL 93-96 79-83 99-103 170 41 4 XL Прилагодите, ве молиме оставете ни ја вашата Висина,Тежина,Биста,Половината,Hipline,Рамо Ширина. Совети : 1 CM= 0.393 Инчен / 1 Inch=2.54 СМ
Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : дали производи исто како слика? A : Да, тоа е. П : Како можам да се плати за мојата купување? A : Ние го прифаќаме followng методи за плаќање : Зачувам, Банкарски Трансфер, Wester Унија. П : Може ли да се добие попуст за голема количина? А : ве Молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви даде најдобра цена. Превозот : 1. Нормално, секој пакет ќе биде предаден во рок од 3-5 workingdays по расчисти исплата. 2. Секој објект со нивните следење на број, можете да ја проверите на пратката статус на соодветниот веб-сајт. 3. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред завршувањето на плаќање. Враќање Политики : 1.Барањето мора да се направи преку e-mail во рок од 3 дена по приемот. 2.Аукција објектот не се враќа. Сеуште можете да го размена големина (само) или да се вратат како продавница кредит. 3.За објектот со слободни или попуст поштарина, вистинските поштенски трошоци се одземаат од вкупниот надоместок износ. 4.Поштенски и ракување такса не се враќа. Купувачот ќе плати сите поштенски за враќање или размена. 5.Ако облека има производителот на лекот и / или оштетени за време на пост, ние ќе ви испратиме замена на нашиот цена (без наплата со оглед). Повратни информации : 1. Сите наши клиенти кои ни даде сите 5 ѕвезди повратни информации, може да добиете дополнителен попуст или подароци за следните наредби. 2. Ако имате било какви прашања за производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме повторно да ја пратите, ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Танц Тип:
Ballroom
Пол:
Жените
Материјал:
Акрилик,Spandex,Памук,Полиестер
Танц Тип:
Ballroom

Избор на купувачот