3 парчиња/set Убава Портокалова Цвеќиња Шема Анти-silp Бања Мат Фланелен боксери Контура Килим Капак Тоалет Покрие Тепих Бања Сет
Ново

3 парчиња/set Убава Портокалова Цвеќиња Шема Анти-silp Бања Мат Фланелен боксери Контура Килим Капак Тоалет Покрие Тепих Бања

DEN 730.00
DEN 829.44

Во форма достапна за нарачката


Опис На Производот :
Материјали : Фланелен Боксери + Полиестер
Тежина : Околу 480g/pc Боја : Како фотографија покаже Тип : бања мат Количина : 3 еез/set Пакување : Opp вреќа + Пакет 1.тоалет на Корица : 40*40cm 2.Тоалет Мат : 50*40cm 3.Тепих : 50*80см Забелешка : поради светлина агол прашање , вистинската боја на производот може да има разлика , тоа е нормално , ако предвид тоа , ве молиме не понуда

Главните својства

Големина:
500mm x 800mm
Употреба:
Кат,Молитва,Отворено,Врата,Бар
Стил:
Европа
Спецификација:
50*80
Бренд Име:
XINJIAJIA
Функција:
Водоотпорен,Корозија-Отпорни,Лепило-Заштитна,Анти-Бактерии,Против Пролизгување
дизајн:
Ориентален
Возрасна Група:
Возрасни лица
Шаблон Тип:
Флорални
Број На Модел На:
CA291
Примена:
Бања
Материјал:
Велур
Шема:
Печатени
Техника:
Машина Направени
Тепих Продажба:
Заврши Тепих (парче)
Примена:
Бања

Избор на купувачот