Симулациски модел на алуминиумски автомобил, децата играчка автомобил, играчка автомобил модел. Автомобилот давање статии
Ново

Симулациски модел на алуминиумски автомобил, децата играчка автомобил, играчка автомобил модел. Автомобилот давање статии

DEN 994.00
DEN 1046.40

Во форма достапна за нарачката

Опис : Оваа продавница на сите производи за фабрика на големо продажба. Сите продажни производ е со висок квалитет на производот, ако има било кој квалитет на проблемот, може да се врати во зависност од ситуацијата. Клиентите можат да бидат сигурни да се купи.Стоката ќе биде 3 до 7 дена откако ќе го поставите цел да се испрати
Логистика : Драг пријател. Сите наредби ние основен избор е поштенски логистика, ако ви треба повеќе брзиот транспорт услуги. DHL/Федекс треба да плати товар. Ве молиме да комуницирам со нас во времето.

Главните својства

Карактеристики:
Diecast,Образовни,Модел,Трепка,Музички,Се Повлече Назад
Возраст Опсег:
> 3 години
Скала:
1
Број На Модел На:
360
Материјал:
Метал
Брод/Поморски Брод:
Други
Тип:
Автомобил
Материјал:
Алуминиумски+ABS пластика
Функции:
Флеш, музика/глас
Контрола на владата:
Сила контрола

Избор на купувачот