Моден живот Божиќ Ѕид уметност постер декоративни сликарство божица лорел слики уметност печатење на постер модерен декор
Ново

Моден живот Божиќ Ѕид уметност постер декоративни сликарство божица лорел слики уметност печатење на постер модерен декор

DEN 216.00
DEN 312.00

Во форма достапна за нарачката

Моден живот Божиќ Ѕид уметност постер декоративни сликарство божица лорел слики уметност печатење на постер модерен декор

Главните својства

Големина (Инчен):
13x18cm Без Рамка, 15x20cm Без Рамка, 20x25cm Без Рамка, A4 21x30cm Без Рамка, 28X36cm Без Рамка, A3 29X42cm Без Рамка, 30x40cm Без Рамка, 40x50cm Без Рамка, 50x70cm Без Рамка, 60x80cm Без Рамка
боја:
2 парчиња
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Бренд Име:
НЕЖНО СРНИ
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Форма:
Станот
Број На Модел На:
2B08
оригиналниот:
Yes
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Предмети:
Уште живот
Техника:
Спреј Сликарство

Избор на купувачот