5Pcs Salecom T80-Стр 3Pin SPDT Црвена Капа 6mm Брзо дејство на Мини Еден Притисни Копче за Префрлање COM-NO-NC 1А/125VAC
Ново

5Pcs Salecom T80-Стр 3Pin SPDT Црвена Капа 6mm Брзо дејство на Мини Еден Притисни Копче за Префрлање COM-NO-NC 1А/125VAC

DEN 383.52

Во форма достапна за нарачката


Функција
Модел : T80-P
Номинална напон / струја : 1А @125 VAC или 28 VDC
Работата Тип : Еден
Монтажа Дијаметар : 6 MM
Број на контакт : C (Заеднички пристаниште)
NO(Нормално отворен)
NC(Нормално затворен)
Пакување
T80-Стр 3 Pin SPDT Црвена Капа 6mm Мини Еден Притисни Копче за Префрлање * 5 Pcs
Превозот
Пратката пристигнување време( за референца само)
Сад / Велика Британија / Норвешка /Австралија/Канада
По 15-20 дена
Германија / Франција / Белгија / Австрија / Netherland / Полска
20-30 работни дена
Шпанија/ Бразил/ Русија / Литванија/Други он-листата Земји
Со 25-35 работни дена
Враќање&Контактирајте со нас
(1)Го прифати враќањето,ве Молиме контактирајте не преку порака или e-mail прво, пред да се врати,објектот треба да се врати во рок од 14 дена и се врати превозот ќе биде платен од страна на купувачи.
(2)Ако вашиот пакет за повеќе од 40 дена не биле примени, ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро.(Русија и други земјата ќе потрае многу подолго од друга земја, па ве молиме да бидете трпеливи,ако повеќе од 50 дена не биле примени,ве молиме concact нас)
(3)ние се потрудиме да се обезбеди предмети " квалитет и нашите услуги. Ние во голема мера го цениме вашата ПОЗИТИВНИ повратни информации, па ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации и општи повратни информации,ви Благодариме за вашата поддршка!
Имајте пријатен ден!!

Главните својства

Тип На Објект:
Прекинувачи
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Карактеристики:
Еден
Гаранција:
1
сертификација:
CCC
Број На Модел На:
T80-P

Избор на купувачот